Jak być szczupłym, Jak schudnąć- przegląd skutecznych ćwiczeń odchudzających, Odchudzanie- najlepsze sposoby, Poprawa metabolizmu - jak przyspieszyć trawienie., Vademecum 40+. Jak schudnąć po czterdziestce, dieta zgodna z wiekiem, zgrabna figura

Jak one to robią? 5 sekretów szczupłych kobiet

Jak one to robią? 5 sekretów szczupłych kobiet

sekrety szczupłych kobiet

1. Głód to twój wróg

To uproszczenie, że panie, które trzymają swoją wagę w ryzach, mają po prostu szczęście. Zwykle tłuszczyk im się w nadmiarze nie odkłada, bo mają swoje sekrety. Warto je poznać...

Cały artykuł znajdziesz  na : zdrowie.gazeta.pl

2. Człowiek nie jest chomikiem

Gorszy nastrój, nadmiar obowiązków i stresów w pracy, zwykła nuda... To wszystko sprzyja sięganiu po słodycze. Trudno się pohamować, jeśli w torebce, szafce w pracy, kieszeniach czy domowym barku, upychasz systematycznie słodkości.

3. Lustro - twój przyjaciel

Zapewne nie dziwi cię, że kobiety zadowolone ze swojej figury stają śmiało, nago, przed lustrem. Ty, na ich miejscu, robiłabyś tak samo. Otóż, jeśli chcesz dołączyć do klubu szczupłych, musisz sobie sprawić zwierciadło, które prawdę ci powie.

4. Ruch - towarzysz przez cały dzień

Jak to możliwe, że twoja koleżanka o idealnej sylwetce nie bywa w siłowni? To uproszczenie, że aktywność fizyczna musi łączyć się z jakimiś zorganizowanymi zajęciami. Szczupłe kobiety niejednokrotnie są zawsze w ruchu. Nie korzystają z windy, samochód traktują jako zło konieczne i używają tylko na dużych odległościach. Do sklepu czy pracy dostają się na nogach, bądź na rowerze. Towarzyszą dzieciom podczas dokazywania, zamiast rozsiadać się na ławce. Pląsają do rytmu zawsze, gdy słyszą muzykę. Nawet w czasie przygotowywania posiłków bez przerwy kręcą się po kuchni.

5. Stres jest tuczący

Odprężone, pogodne, zadowolone z siebie... Tak często postrzegane są szczupłe kobiety przez te bardziej pulchne. Panie z nadwagą wierzą, że też byłyby takie, gdyby ich ciało stało się źródłem radości. Po części to prawda. Ale nie do końca.

Źródło: zdrowie.gazeta.pl

 

Dołącz do nas Facebooku!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *